Salute superpremium konz. pes křepelka+zelenina 300g

Kód: 781224
48 Kč 42 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023

SALUTE- SUPERPRÉMIOVÁ BEZOBILNÁ  masová konzerva (94%) pro psy se sensibilním zažíváním. Obsahuje velmi vysoké procento pouze křepelčího masa (monoproteinová). Je výjimečná použitím jediného zdroje živočišných proteinů a jediného zdroje sacharidů, čímž se snižují rizika výskytu potenciálních alergenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Salute superpremium masová konzerva s křepelčím masem 94% a zeleninou - výběrové monoproteinové grain free krmivo pro psy

Křepelčí maso je velmi málo kalorické a díky malému obsahu tuku nezvyšuje obsah cholesterolu v krvi. Velice chutné, vysoce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou, bohaté na esenciální aminokyseliny. Obsahuje také velké množství vitamínů, především skupiny B, ale i selenu a železa. 

Zelenina obsahuje různé množství vody, sacharidů, poměrně málo bílkovin a tuků a různou škálu vitaminů a minerálních látek.

  • Křepelčí maso jako jediný zdroj bílkovin živočišného původu 
  • Zelenina jako alternativní zdroj sacharidů.
  • S jedním zdrojem sacharidů.
  • Bez obilovin - vhodné pro alergické psy, nebo psy s citlivým zažíváním
  • Skvělý doplněk ke granulím - napomáhá zlepšit příjem krmiva a doplnit tekutiny
  • Bez  konzervantů a barviv
  • S obsahem SYNOX3D

sakute konz.z vysokym procentem masa

TIP PRO VÝŽIVNĚJŠÍ A CHUTNĚJŠÍ KRMENÍ

Podle posledních výzkumů ve výživě začali přední výrobci granulovaných krmiv pro zvířata vyvíjet speciální masové pasty, které se doporučují přimíchat ke každé denní dávce krmiva. Oproti tomu, že přidávání syrového masa ke granulím se důrazně nedoporučuje, tyto masové pasty jsou vyvinuty a vyrobeny s ohledem na to, aby nenarušily zvířecí  trávení, ale naopak dodaly granulovanému krmivu látky, o které díky technologii výroby přichází. Díky specifické výrobě těchto past jsou zachovány bakterie, enzymy a vitamíny které obsahuje syrové maso a jsou pro přirozené trávení důležité, ale navíc je takto připravené jídlo pro vašeho mazlíčka daleko voňavější a chutnější. I my máme raději rozmanitější než jednotvárnou stravu, a tímto způsobem můžeme i svému psovi nebo kočce dopřát to samé. Denní doporučená dávka: přimíchat 1-2 kávové lžičky dle velikosti zvířete. O toto množství lze snížit podávanou dávku krmiva.

 SYNOX3D - PŘIROZENÁ OCHRANA PROTI STÁRNUTÍ BUNĚK.SYNOX-1

SYNOX 3D působí proti volným radikálům a zpomaluje proces stárnutí buněk.

SYNOX 3D je směs vyvážených extraktů z rostlin GMO – Free ve své přirozené formě (rozmarýn, hroznové víno, kurkuma, citrus, eugenia)

SYNOX 3D je bohatý na antioxidanty rozpustné ve vodě i v tuku (kyselina carnosinová, proantocianidy, curcuminoidy , naringin a eugenol).

Originalita SYNOX 3D je výsledkem intenzivního výzkumu, především tříletého screeningu 134 extraktů rostlin.

SYNOX 3D je exkluzivní směs bylin, které mají velkou antioxidační kapacitu – mimořádnou schopnost pohlcovat neustále vznikající škodlivé volné radikály. Účinnost této směsi je oproti jiným běžným složkám krmiva (např. vitamínům) veliká. Hodnota této směsi je 3,5x vyšší než u vitamínů.

Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat.

SLOŽENÍ: Křepelka 94%, zelenina 4,1%, slunečnicový olej.

 

Denní množství závisí na věku, velikosti, aktivitě a prostředí. Podrobnosti najdete na obalu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: konzervy pro psy
dle masa: křepelka
speciální výživa: grain free (bezobilovin), monoproteinová
věk psa: dospělý pes
značky: Salute

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Superprémiové krmivo pro psy malých, velkých nebo středních plemen. Vyrobeno vždy pouze z jednoho druhu proteinu. Všechny druhy jsou BEZ LEPKU a mnoho z nich BEZ OBILOVIN.