CAPRAVERUM CAT kittens-lactating cats

Kód: C2020
251 Kč 218 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Veterinární přípravek CAPRAVERUM CAT kittens-lactating cats pro koťata a mladé kočky i pro kočky trpící opakovanými nebo chronickými onemocněními trávicího traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tablety na bázi kozího mléka obohacené o všechny nejdůležitější vitamínyvitamíny s kozím mlékem

  • Pro koťata a mladé kočky                                    
  • Pro kočky  březí a kojící kočky
  • Na podporu a posílení kondice a imunity

CAPRAVERUM CAT kittens-lactating cats jsou tablety na bázi kozího mléka obohacené o všechny nejdůležitější vitamíny, cholin, inositol, esenciální aminokyselinu taurin a užitečné mikroorganismi (Enterecoccus faecium). Obsahuje všechny nenahraditelné aminokyseliny a lehce stravitelné tuky. Podporuje využití a přeměnu živin z potravy na získávání energie. Chrání srdce, svaly, zrak. Užitečné bakterie brání v rozvoji infekce v zažívacím traktu koček a spolu s komplexem vitamínů a přírodních antioxidantů podporují přirozenou odolnost.

Mohlo by Vás zajímat:

Mezi chovateli koček je známa skutečnost, že trávící systém kočky nedokáže zpracovat mléko. To ale neplatí u koťat, protože jejich tělo produkuje několik týdnů po narození enzymy, které dokáží štěpit laktózu (mléčný cukr) v mléce obsaženou. Tělo dospělé kočky už tyto enzymy nevytváří a střeva tedy nejsou schopna laktózu zpracovat.

Už méně chovatelů ale ví, že toto se týká hlavně kravského mléka. Jestliže chcete kočce někdy nabídnout mléčné výrobky, jsou vhodné třeba kysané mléčné výrobky, kondenzované mléko zředěné s vodou (1:1), tvaroh, bílý jogurt, nebo kozí mléko. Kozí mléko je prospěšné a šetrné ke kočičímu trávení jednak proto, že obsahuje asi o deset procent méně laktózy než mléko kravské , ale také je lépe stravitelné, což je způsobeno rozměry a složením tukových částic, které se podobají těm v mléku mateřském. Jeho přirozenou složkou je navíc pro kočky velmi důležitý taurin. Z těchto důvodů je velmi vhodnou základní složkou všech veterinárních přípravků CAPRAVERUM.

Složení: sušené plnotučné kozí mléko, mastek, mikrokrystalická celuóza, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, niacin, biotin, kyselina pantothenová, vitamín B12, kyselina listová, vitamín C, cholin, inositol, L-taurin, mikroorganismi (Entercoccus faecium).

Výrobek neobsahuje chemické konzervační látky, ani syntetická barviva.

Dávkování :  1-2 tablety na 2 kg živé hmotnosti a den Návod k použití : Tablety je nejvhodnější  podávat  spolu s krmivem pro zvýšení imunity, v době přetrvajicích potíží a v době rekonvalescence minimálně po dobu 30 dnů.   Hmotnost : 18 (27,36,72) g ± 5%  Velikost balení : 30 (45, 60, 120) ks tablet á 0,6 g  Způsob uchovávání : Skladujte v chladu a suchu, mimo dohled a dosah dětí.   Označení : Pouze pro zvířata!    Výrobce : ABEL plus, spol. s r.o., Podvysoká 310, 023 57 Slovenská republika , VKČ SK4-3 ES  Číslo schválení ÚSKVBL: 108-17/C Držitel rozhodnutí o schválení : TAJS s.r.o., Slovácká cesta 672, 022 01 Čadca, Slovenská republika  ,Distribuce :  VERUM s.r.o. ,  2knet s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: vitamíny pro kočky
věk kočky: kotě
značky: Capraverum
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Veterinární přípravek na bázi kozího mléka obohacené o všechny nejdůležitější vitamíny, cholin, inositol esenciální aminokyselinu taurin a extrakty rostlin Panax ginseng (asijský, červený ženšen) a Vaccinium macrocarpon (kanadská brusinka).