Trápí vaši kočku bezoáry?

bezoary-kocka

Bezoár – toto podivné slovo označuje chuchvalce chloupků, které kočka příjme společně s potravou a z kterých se následně stávají v žaludku zamotané kuličky. A právě ty dokážou vaše micky pěkně potrápit. 

Vylučování chlupů a jejich smotků standardní cestou skrze střeva může vyvolávat řadu problémů – počínaje lehkou zácpou a konče nebezpečnou neprůchodností střev, kdy spolykané chlupy zůstanou ležet v útrobách. Příznaky těchto potíží jsou například opakované, neúspěšné dávení a zvracení a někdy také vodnatý průjem.

cat-22-768x333 (1)

Pomohou speciální pamlsky

S vyloučením bezoárů pomohou speciální pamlsky, které kočkám nejen chutnají, ale i upravují střevní mikroflóru. Firma Mediterranean Natural Food nabízí tyto pamlsky v několika variantách – s vepřovými játry, kuřecím masem, sardinkou a lososem s tuňákem. 

cat-MM-768x286 (1)

Snacks Serrano Mediterranean Natural pro kočky jsou malé kousky různé velikosti, struktury a chuti, lákající k ochutnání. Vyrobené z čerstvého masa a ryb, uvařené při nízkých teplotách, poskytují všechny živiny a představují ideální doplněk stravy. Neobsahují lepek, umělá barviva, geneticky modifikované nebo transmastné kyseliny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení