Proč pejsky láká chuť oceánu?

granule-pes-tunakem

Každý obyvatel Středomoří by jistě řekl, že ryby představují nejzdravější zdroje bílkovin, a měl by pravdu! V jídelníčku psa zastávají významné místo a mají své nesporné plusy. 

pes-granule-tunakem

Ryby obsahují velké množství bílkovin a zároveň jen velmi málo nezdravých tuků. Kupříkladu granule s tuňákem mohou být vhodnou variantou stravy zejména pro jedince s určitou citlivostí na některé složky potravy, třeba kuřecí maso. Použití rybího masa zajišťuje potřebný příjem esenciálních nenasycených mastných kyselin (omega-3, omega-6 a dalších), které jsou zdraví prospěšné. Nejen že vykonávají důležitou kosmetickou funkci ,ale jsou i velkým přínosem pro kardiovaskulární systém (srdce a cévy).

pes-granule-omega

 Granule s tuňákem mají navíc pozitivní vliv na léčbu kožních onemocnění, jako jsou lupy, seborea, erytémy a ekzémy. Místa postižená seboreou jsou potažená červenými a žlutými šupinkami, které mohou, ale nemusí svědit. To může pejsky často velmi potrápit. Maso těchto tučnějších ryb zpravidla obsahuje větší množství vitaminy A a D.

tunak-krmivo-pes

Vyberte si výrobce se zodpovědným přístupem

Nabídka krmiv pro psy je v České republice sice pestrá, nicméně výrobci většinou moc nemyslí na původ surovin, jejich kvalitu nebo ekologickou stopu, čímž se podílejí nejen na ničení přírody, ale mnohdy se toto chování podepisuje i na zdraví samotných mazlíčků. Například italská firma Dog Performance používá k výrobě svého super prémiového výběrového krmiva výhradně ryby, které pocházejí z volného chovu.

DOG PERFORMANCEADULT WITH TUNA AND RICE 15KG

sever-768x465

Nemáme v úmyslu prohlašovat, že Dog Performance je nejlepší krmivo na světě, ale můžeme s tím nejlepším svědomím říct, že se jedná o kvalitní zdroj bílkovin. Z tohoto důvodu se domníváme, že jej stojí za to vyzkoušet. Bez zbytečného vychvalování v superlativech – ten opravdu přesvědčivý důkaz o kvalitě krmiva bude zdravotní stav vašeho psa.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení