Kočičí tráva

Kód: BF96741
92 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Kočičí tráva je vhodná pro všechny věkové kategorie koček. Napomáhá kočkám regulovat tvorbu chlupových bezoárů a podporuje správné trávení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočičí tráva je vhodná pro všechny věkové kategorie koček. Kočičí tráva je přírodním zdrojem vlákniny, pomáhá kočkám regulovat tvorbu chlupových bezoárů a podporuje správné trávení.

Nevíte co jsou chlupové bezoáry?  Kočky jsou velmi čistotná zvířata a čistění srsti provádí opravdu důkladně. Jejich drsný jazyk při čištění uvolňuje chlupy, které kočka následně spolyká. V případě, že kočka spolkne velké množství chlupů najednou se v žaludku takto vytvoří tzv. chlupové bezoáry nebo-li koule z chlupů. Nejčastěji se kočky s chlupovými bezoáry v žaludku potýkají na jaře - při výměně srsti. 

Pokud chcete u kočky zabránit tvorbě chlupových bezoárů je třeba zajistit stravu s dostatečným množstvím vlákniny a při výměně srsti dostatečně často kartáčovat.

Ze semínek si vypěstujete během pár dní vlastní kočičí trávu.

  • nalijte dvě sklenice vody do krabičky se semínky.
  • udržujte neustále vlhké (např. pomocí rozprašovače)
  • zajistěte, aby byla nádoba se semeny vždy vystavena světlu a teplu

Balení: 120g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: vitamíny pro kočky
věk kočky: dospělá kočka, starší kočka, kotě
značky: Best Friend

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Potřeby pro kočky, psy, hlodavce i papoušky. Pod touto značkou můžete najít krmivo pro králíky, morčata i malé hlodavce, ale také hračky a potřeby pro psy i kočky.