Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2492 hodnocení
5
2459x
4
19x
3
1x
2
0x
1
13x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IB
Ivana Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2023
LV
Lenka Vyoralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2023
DŽ
Dana Žabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2023
vše ok
HB
Hanna Balvínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2023
JS
Jitka Spackova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2023
+ Rychlé dodání
Rychlé dodání, výborná komunikace.
+ jsem velmi spokojena s každou objednávkou, korespondencí i dodáním zboží. Doporučuji při kontaktu i svým známým a přátelům. Moc díky.
HS
Hana Slachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2022
DP
Dana Pleslová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2022
MH
Markéta Horáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2022
HH
Hana Hajkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2022
LK
Lenka Kišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2022
+ Doruceni obratem, pamlsky skvele
HC
Helena Ciperova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2022
- posilaju to co jsem si neobjednala
Dobrý den,
velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení. Připouštíme, že se v předvánočním shonu mohla stát nějaká chyba. Pokud nám zákazník dá vědět, že balíček přišel neúplný, chybu napravíme a odešleme vždy na vlastní náklady. Podle historie objednávek u nás pravidelně nakupujete, ale bohužel jsme žádnou konkrétní zpětnou vazbu o špatně zaslaném zboží nedostali.
Sára Benešová, tým Zvířecí rodiny
JK
Jarmila Kryštofová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2022
Jsem velmi spokojená,,
Velký výběr zboží, rychlost dodání, bezproblémová komunikace.
Zatím jsem objednávala jen pamlski žrádlo poprvé a sem spokojena ja i mi chlupáči.
MK
Mgr. Karel Kiesenbauer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2022
Jedna zkušenost a vše OK.
ZG
Zuzana Grabovská
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2022
Bohužel nejsem vůbec spokojená. Objednala jsem si kompletní balíček, kde byly pamlsky, dvě hračky a miska. Téměř veškeré pamlsky pro pejska byly tvrdé jako beton. Náš pejsek není vybíravý, ale tohle nesnědl ani on. Pískací hračka pak vydržela asi 5 minut. Je mi léto, ale za mě bych obchod rozhodně nedoporučila.
ZR
Zvířecí rodina
(Administrátor)
28.12.2022
Vážená paní Grabovská,
máme od Vás záporné hodnocení obchodu kvůli Vánočnímu balíčku, který jste u nás zakoupila.
Moc nás mrzí, že jste s balíčkem nebyla spokojena. V popisu u balíčku jsou vypsané všechny produkty, které balíček obsahoval. Vybírala jsem přírodní pamlsky jako jsou sušeniny, nebo zdravé pamlsky bez obsahu změkčovadel (sorbitol E420 a glycerin E422). Sušené pamlsky bez škodlivých změkčovadel jsou vždy tvrdší, což je velmi příznivé pro odstraňování zubního plaku,
Chápu že někteří pejsci nechtějí kousat, protože nejsou zvyklí na tento druh pamlsků, nebo vzhledem k vyššímu věku nemají tak zdravý chrup. Pamlsky které obsahují jakékoli změkčovadla jsem do Vánočního balíčku záměrně nezvolila. Pokud si budete chtít u nás objednat nějaké dobroty pro vašeho mazlíčka, můžete využít naši poradenskou službu. Věřím, že bychom společně dokázali vašemu pejskovi vybrat z naší široké nabídky pamlsky, které by mu udělaly opravdu radost.
S pozdravem
Iva Gajdušková
Zvířecí rodina
